سنگ کورین هیوندای

راه حل های پیشرفته داخلی

در جهانی که همه چیز به سرعت در حال پیشرفت و حرکت می باشد ، هیوندای زمان را برای مسائل کوچک صرف نمی کند. به جزئیات توجه می کند و به درک آنچه جهان در زمینه ساخت بهترین و جامع ترین نوع سنگ کورین (solid surface) و کوارتز (Quartz) با سازگاری بی نظیر رنگ ، بافت و کیفیت نیاز دارد می پردازد.

 

سنگ کورین هیوندای (هانکس ) HANEX® SOLID SURFACE

سنگ کورین هیوندای ( هانکس ) یک ماده جامد اکریلیک است که به علت سطح بالای تری از هیدرات آلومینیوم مقاوم در برابر لکه ها و مواد شیمیایی است. ترکیبی منحصر به فرد از رزین های اکریلیک و مواد طبیعی اجازه می دهد تا برش به مراتب بهتری داده شود تا بتواند در طیف وسیعی از طراحی ها جای بگیرد.

سنگ کورین هیوندای ( هانکس ) در همه جا می تواند مورد استفاده قرار گیرد مانند آشپزخانه ، هتل ها ، محیط های بهداشتی و در انعطاف با طراحی های متنوع قابلیت های بی پایانی دارد.

سنگ کورین هیوندای ( هانکس ) یک ماده کاملا بهداشتی است که مقاوم به رطوبت ، آلاینده ها و باکتری ها می باشد و این باعث نگهداری آسان آن می شود. به همین دلایل یک گزینه ایده ال برای تمام سطوح کاربری از جمله آشپزخانه ، حمام و یا قسمت های دیگری از خانه می باشد.

کورین هیوندای
کورین هیوندای

سنگ کورین هیوندای ( هانکس ) برای آشپزخانه

کورین هیوندای به طور عمده برای Benchtops آشپزخانه استفاده می شود ، به علت مقاومت های بالا و استانداردهای بهداشتی می توان با نگه داری دوره ای از آن ، زیبایی اصلی آن را برای سالها حفظ کرد همچنین استاندارد NDF 51 برای منطقه آماده سازی غذا بر روی آن را نیز دارا می باشد.

از جمله موارد استفاده از سنگ کورین هیوندای ( هانکس ) می توان به استفاده در حمام اشاره کرد ، شما با استفاده از این نوع سنگ کورین حمامی همیشه تمیز و عاری از هرگونه باکتری داشته باشید. این سهولت در نظافت سبب می شود در دیگر دکوراسیون منزل از جمله میزهای تلویزیون و دیگر لوازم از آن استفاده کرد.

 

کورین هیوندای
کورین هیوندای

 

در تولید کورین هیوندای ( هانکس)

توجه به بالا بردن سطح کیفی زندگی بوده ، با این سیاست کاری که یک تولید با کیفیت تنها بخشی از یک پروژه موفق است بلکه زیبا سازی فضا بخشی مهم در محصول میباشد بنابراین تولید کننده در صدد بوده با رنگ های متفاوت این بخش را هم با موفقیت انجام دهد.

شرکت هیوندای ( هانکس ) در صدد است تا به طور مداوم بنا به خواسته های متنوع و متفاوت در خانه ، مداری ، مراکز بهداشتی و درمانی و هتل ها ، رستوران ها و فروشگاه ها و موارد دیگر را در اختیار داشته باشد تا بتواند تقاضای آنها را بر آورده کند . هدف این کمپانی غنی سازی زندگی افرادی است که در آن فضاها زندگی می کنند ، کار می کنند و درک آنچه واقعا مهم است ، صرفا زیبا شناسی است.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up