ام دی اف

ام دی اف هایگلاس آلکی

 

با الهام از طبیعت، کلکسیونی را گردهم آوردیم تا شما را با رنگ ها و طرح های منحصر بفرد طبیعت همنشین سازیم.

درباره کارخانه آلکی

ALKI  در سال 2017 با چشم انداز، “استفاده بهینه فناوری های روز و آینده نگرانه در صنعت چوب” تاسیس گردیده است. فعالیت های این برند که در قدم اول با تولید پانل های هایگلاس با نگاهی کاربردی، زیبایی شناختی و هنری در معماری و معماری داخلی شروع به فعالیت نموده است، به تدریج در دیگر زمینه های مربوط به صنایع چوب با چشم اندازی وسیع در بازار خاورمیانه و جهان متفاوت از سایر برندهای فعال در صنعت چوب، تمامی مراحل تحقیق و توسعه، مهندسی محصول، طراحی و تولید خود را در داخل ایران انجام داده و همانند WINTECH که با سرمایه گذاری گروه شرکت های صنعتی ADO  ترکیه به ثمر رسیده است، با الهام از منابع فرهنگی غنی کشور ایران در ارائه محصول و با اهدافی در سطح جهانی فعالیت می نماید. ALKI با ارائه حق انتخاب گسترده با تنوع محصول، شریک شما در معماری و معماری داخلی خواهد بود و با خط مشی کیفیتی که از ریشه های عمیق آن نشات می گیرد، اعتمادی کامل از محصول را به شما هیه می کند. ALKI با وقوف تمام به مسئولیت های خود در قبال نام بزرگ و آشنای وین تک برای ایرانیان به رسالت خود در پایبندی به اصول و معیارهای جهانی متعهد است.

آلکی  به عنوان تولید کننده پانل های ام دی اف هایگلاس، به وظایف خود در خصوص مسئولیت های زیست محیطی به طورکامل واقف بوده و در تمامی مراحل تولید، با احترام کامل به محیط زیست و طبیعت، پایبند به مسئولیت های اجتماعی خود می باشد و در چهار چوب اصول و معیارهای شورای حمایت از جنگل ها FSC Forest steward Ship Counsil فعالیت می نماید. استفاده از منابع چوبی و غیر چوبی جنگلها مطابق با اصول و معیارهای شورای حمایت از جنگل ها FSC، بیانگر این اصل است، که ALKI در انتخاب مواد اولیه جهت ارائه تولید و خدمات خود محصولاتی را مورد استفاده قرار می دهد که در خصوص منابع جنگل و حفاظت از اکو سیستم کلیه اصول FSC را رعایت می نمایند

ام دی اف آلکی

هدف ALKI ، تولید محصولاتی با استانداردهای روز جهانی مطابق با اصول و معیارهای فنی می باشد. خط مشی کیفیت ALKI بر پایه رضایت کامل مشتریان بنا نهاده شده است. یکی از شرایطی که ALKI برای رسیدن به رضایت مشتری در پروسه تولید و عرضه محصول فراهم آورده است، ایجاد رضایت حداکثری در کارکنان و فراهم کردن محیط کاری منعطف و استاندارد می باشد. تمامی تصمیمات با مشارکت نیروی انسانی متخصص بخش های مربوطه اخذ می گردد. همچنین برای افزایش قدرت رقابت برند در بازار به اقتصادی بودن محصولات توجه ویژه ای می گردد.

پانل های هایگلاس، پانل هایی دکوراتیو و شفاف از جنس MDF هستند که رویه ای از هایگلاس به ضخامت 30/0 میلی متر و لایه ای از PVC آن ها را پوشانده است.

پانل های هایگلاس ALKI در ضخامت mm 16 و در ابعاد 2800*1220 تولید می گردد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.