ام دی اف

ام دی اف لوکس

ام دی اف لوکس

به چه ام دی اف هایی در ایران لوکس گفته می شود؟

برندهای متفاوتی در ایران با توجه به نوع متریال های گوناگونی که وارد بازار ایران شده اند ، اما کدامیک ام دی اف لوکس هستند ؟ این موضوع را از چند طریق می توان مورد بررسی قرار داد.

1- قدمت ورود به بازار ایران

برندهایی هستند که در ابتدای تحول سبک استفاده از این متریال وارد بازار ایران شده اند و ام دی اف های جدید با طرح های گوناگونی بودند که با توجه به قدمت ادعای لوکس بودن دارند.

2- طرح های خاص

برندهایی با طرح های خاص و متفاوت با رنگ های متداول که بیشتر در زمینه دکوراسیون های محیطی نظیر محیطهای اداری و فروشگاهی مورد استفاده قرار می گرفتند وارد بازار شدند که با توجه به طرح های خاص خود ، این برندها را خاص و لوکس نامیدند.

3- کیفیت ، نوآوری و رنگ های خاص

این دسته از برندها علاوه بر طرح های خاص و جدید کیفیت قابل ملاحظه ای داشتند که سعی داشتند تمامی سلیقه ها را دربر بگیرند. در نگاه اول خریدار ، کیفیت و رنگ ها جذاب بود. این نوع برندها سعی بر این داشتند که رنگ هایی که در سبد یا کاتالوگ رنگی خود ارائه می دادند نوع مشابهی در بازار نداشته باشد و منحصر به فرد باشد و در مرحله بعد کیفت خود را با آزمایش های تخصصی که در برند خود داشتند به صورت تخصصی به اثبات برسانند. این گروه را می توان برتر نسبت به گروه های دیگر دانست.

در زیر به تعدادی از این برندها اشاره می کنیم :

ام دی اف الویک ، ام دی اف کلیف ، ام دی اف نیمن ، ام دی اف ام دی اف با روکش کریستال (رها و نیمن ) ، ام دی اف پنل لوکس ، ام دی اف کورنوشپام و …..

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.